Movies
Ratings
169
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Friend RequestRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.5