Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0