Movies
Ratings
248
1917Rated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 3.0
The City of Lost ChildrenRated ★ 3.5
Men in Black IIRated ★ 3.5
AliensRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
BeatRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 3.5
The RockRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 2.0
Knight and DayRated ★ 2.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0