Movies
Ratings
308
ExitRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 2.5
Men in Black InternationalRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 1.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
TedRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.0