Series
Ratings
19
Rustic PeriodRated ★ 4.0- Everybody Hates ChrisRated ★ 4.0
- Everybody Hates ChrisRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5- GokusenRated ★ 3.0
The L WordRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
The TudorsRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 1.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0