Titles you rated
Summer StormRated ★ 1.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
Mr. 3000Rated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Draft DayRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 2.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 1.0