Movies
Ratings
20
C'est Si BonRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0