Movies
Ratings
64
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Before I Go to SleepRated ★ 4.5
Basic InstinctRated ★ 5.0
Jane EyreRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 4.5
The Bélier FamilyRated ★ 3.5
Dear JohnRated ★ 3.0
Color of NightRated ★ 2.5
DetachmentRated ★ 3.5
HappenstanceRated ★ 2.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
Remember the TitansRated ★ 4.0
JaneRated ★ 3.0
CarolRated ★ 2.0
Erin BrockovichRated ★ 5.0