Titles you rated
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.0
Expend4blesRated ★ 1.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
The MuleRated ★ 3.5
Mercury RisingRated ★ 2.0
12 StrongRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0