Titles you rated
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
Generation KillRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0