Titles you rated
Mad MenRated ★ 4.5
Mad MenRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0