Titles you rated
Blade IIRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 2.5
Be With YouRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
Drunken MasterRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.5