Titles you rated
The Virgin SuicidesRated ★ 3.5
Hunter X Hunter: Phantom RougeRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5