Titles you rated
GachiakutaRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Jormungand : Perfect OrderRated ★ 3.0
JormungandRated ★ 3.5
Appare-Ranman!Rated ★ 3.0
Deca-DenceRated ★ 3.5- My Hero Academia: Yuei Heroes BattleRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.0
The Amazing Digital CircusRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.0