Movies
Ratings
90
Jojo RabbitRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 5.0
The BeastRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
The Other End of the LineRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
MossRated ★ 2.5