Movies
Ratings
398
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 2.5
Jack ReacherRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 3.5
Transporter 2Rated ★ 4.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.0