Movies
Ratings
29
Old PartnerRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0