Series
Ratings
62
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 3.5
VikingsRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0