Series
Ratings
33
Secret LoveRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
RememberRated ★ 5.0
MemoryRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0