Series
Ratings
12
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0