Movies
Ratings
240
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 4.0
CasperRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
AnastasiaRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.5
Runway CopRated ★ 3.5
CarsRated ★ 4.5