Movies
Ratings
101
SicarioRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0
FluRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5