Movies
Ratings
145
ChefRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
V.I.P.Rated ★ 0.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The MachinistRated ★ 4.0