Movies
Ratings
797
A Short Film About KillingRated ★ 4.5
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 1.5
SpartacusRated ★ 3.5
Mo' Better BluesRated ★ 2.5
A Better Tomorrow III: Love and Death in SaigonRated ★ 4.0
The Witches of EastwickRated ★ 2.5
The War of the RosesRated ★ 2.5
My Own Private IdahoRated ★ 3.5
The FlyRated ★ 2.0
Kiss of the Spider WomanRated ★ 3.5
M. ButterflyRated ★ 2.5
Dressed to KillRated ★ 3.0
Raising ArizonaRated ★ 3.5
Mars Attacks!Rated ★ 3.0
The Adventures of Baron MunchausenRated ★ 4.5
The Thin Red LineRated ★ 2.5
Dick TracyRated ★ 2.5
ScreamRated ★ 2.0
Casino RaidersRated ★ 2.5
The PostmanRated ★ 2.5