Titles you rated
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.0
Bee MovieRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
The Good DinosaurRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.0
BraveRated ★ 4.0
LavaRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
HowlingRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
MadagascarRated ★ 4.5