Titles you rated
AladdinRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
ColetteRated ★ 4.5
Miracles from HeavenRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
Saint RalphRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Miss BaekRated ★ 4.5
Feng ShuiRated ★ 2.0
The LobsterRated ★ 4.5
BreatheRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5