Movies
Ratings
160
PeninsulaRated ★ 3.5
IntruderRated ★ 2.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Bad Boys for LifeRated ★ 2.5
DolittleRated ★ 1.5
Start-UpRated ★ 1.5
AshfallRated ★ 2.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Gemini ManRated ★ 1.5
Man of MenRated ★ 1.0
JokerRated ★ 0.5
Battle of JangsariRated ★ 0.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5