Movies
Ratings
506
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
CarnageRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.5
RED 2Rated ★ 3.5