Movies
Ratings
46
UpRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
I WishRated ★ 4.0
GlassesRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0