Series
Ratings
118- The FrogRated ★ 3.5
When I Fly Towards YouRated ★ 3.0
Hidden LoveRated ★ 4.0
GridRated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
When the Stars GossipRated ★ 0.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
MineRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 3.0
Tale of the Nine Tailed 1938Rated ★ 2.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0