Series
Ratings
12
The PacificRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 0.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 0.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0