Movies
Ratings
53
BlindnessRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Best ChefRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Zero TheoremRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 1.0
My PaparottiRated ★ 2.0
Fists of LegendRated ★ 2.5