Series
Ratings
13
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5