Movies
Ratings
226
TenetRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5