Movies
Ratings
1386
PaprikaRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 1.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 2.0
Fear and Loathing in Las VegasRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
TransitRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 2.5
Her Will Be DoneRated ★ 1.5
AmoebaRated ★ 3.0
BAKA's IdentityRated ★ 4.0
BayaanRated ★ 1.5
Summer Time Machine BluesRated ★ 3.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
Ghost Dog: The Way of the SamuraiRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
VertigoRated ★ 4.5
Seven PsychopathsRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 2.5