Movies
Ratings
464 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
 All for LoveRated ★ 3.0 All for LoveRated ★ 3.0
 ApocalyptoRated ★ 5.0 ApocalyptoRated ★ 5.0
 The MaskRated ★ 4.5 The MaskRated ★ 4.5
 The TerminatorRated ★ 4.5 The TerminatorRated ★ 4.5
 Final Destination 3Rated ★ 4.0 Final Destination 3Rated ★ 4.0
 Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5 Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.5
 Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5 Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
 Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0 Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
 The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.5 The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.5
 Ip Man 2Rated ★ 4.0 Ip Man 2Rated ★ 4.0
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
 Cube²: HypercubeRated ★ 3.5 Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
 Kick the MoonRated ★ 4.0 Kick the MoonRated ★ 4.0
 Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0 Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
 GattacaRated ★ 4.5 GattacaRated ★ 4.5
 War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0 War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0 The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
 Extreme JobRated ★ 4.0 Extreme JobRated ★ 4.0
 Happy FeetRated ★ 4.5 Happy FeetRated ★ 4.5