Movies
Ratings
16
AvatarRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 0.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
Train to BusanRated ★ 1.5
InterstellarRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0