Titles you rated
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0