Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0