Movies
Ratings
123
The TuxedoRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Dumb and DumberRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 0.5
Liar LiarRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
How to Keep My LoveRated ★ 2.0
AquamarineRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 3.5
Singin' in the RainRated ★ 5.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 0.5
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 3.0
The Perfect CoupleRated ★ 2.0
You've Got MailRated ★ 5.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 2.5