Movies
Ratings
259
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0