Series
Ratings
11- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0