Movies
Ratings
19
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0