Movies
Ratings
967
Black SwanRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
GoodFellasRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Doom GenerationRated ★ 4.5
Flesh For FrankensteinRated ★ 4.0
Woodlands Dark And Days Bewitched: A History Of Folk HorrorRated ★ 4.5
Eyes of FireRated ★ 3.5
The Blood on Satan's ClawRated ★ 3.5
Valerie and Her Week of WondersRated ★ 4.0
Bldg N.Rated ★ 2.0
To Fire You Come at LastRated ★ 3.5
Collection of Extremely Short StoriesRated ★ 4.0- HamjinabiRated ★ 4.0
Alex's MachineRated ★ 3.5
Said of a deer that sheds its antlersRated ★ 3.0