Titles you rated
The Boys Season 4Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5- Hatfields & McCoysRated ★ 3.5
The Sandman Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
Russian DollRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
What We Do in the Shadows Season 2Rated ★ 4.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 4.0