Movies
Ratings
215
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Hope SpringsRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
OfficeRated ★ 1.5
OnceRated ★ 2.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5