Titles you rated
50/50Rated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5