Series
Ratings
50
Dear HeavenRated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
TripleRated ★ 3.5
11.22.63Rated ★ 5.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
Missing NineRated ★ 2.5- Loving YouRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
MaskRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
RememberRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 3.5