Titles you rated
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of Cards Season 5Rated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Killing EveRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 5.0