Titles you rated
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
StyleRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
The PackageRated ★ 3.5
Too Bright For RomanceRated ★ 3.0
One Spring NightRated ★ 3.5
Love AlarmRated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Record of YouthRated ★ 3.0
More Than FriendsRated ★ 2.0